Nr katalogowy: 314

Artysta nieokreślony

Nr katalogowy: 314

Flora, 1984

akwaforta barwna (tonacja zielonkawo-sepiowa), papier; wymiar kompozycji: 11,5 x 16 cm; arkusz: 21 x 24,2 cm;
sygn., dat. i opisana pod płytą; edycja: 47/100