Nr katalogowy: 307

Francis BACON (1909-1992)

Nr katalogowy: 307

Triptych

druk, papier; 37 x 83,5 cm (w świetle passe-partout);
Oryginał z 1964 - olej, płótno, 198 x 147 cm.