Nr katalogowy: 201

Ernest RANCOULET (1870-1915) - według

Nr katalogowy: 201

Świt (L'aube du jour)

kompozycja metali, patyna, marmur; 67 x 23 x 17 cm;
Francja, 2 ćw. XX w.