Nr katalogowy: 131

Pol VERSWIJVER (1895-1972)

Nr katalogowy: 131

Motyw z Brugii - Wyngaerd plaats, 1956

olej, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. p. d.: P. VERSWIJVER;