Nr katalogowy: 123

Artysta nieokreślony, pocz. XX w.

Nr katalogowy: 123

Akt kobiecy - studium ruchu

ołówek, biała kreda, papier szary; 32 x 22 cm;
uszkodzone passe-partout oraz dwa otwory po dziurkaczu z lewego boku.