Nr katalogowy: 121

Artysta nieokreślony, XIX w.

Nr katalogowy: 121

Generałowa Wojciechowa Straszowa, 1822

ołówek, papier; 18,2 x 14,7 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn. i dat. u dołu: J. Sonistag? 1822 ...;