Nr katalogowy: 36

Nr katalogowy: 36

Zegar w obudowie porcelanowej, z trytonem - nastawą z brązu (pod kloszem szklanym)

porcelana, farby naszkliwne, złocenia, brąz złocony,
Niemcy?, Śląsk lub Francja ?, 2 poł. XIX w.