Alicja HALICKA (1894-1975)
Nr katalogowy: 392
Plac de la Concorde w Paryżu, 1955
litografia, papier; 45,5 x 60 cm (zadruk), 50 x 65 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Halicka 1955 (ołówkiem), l. d. nakład: 85/220 (ołówkiem).
estymacja: 2 300 - 2 800 zł
estymacja: 2 300 - 2 800 zł