Nr katalogowy: 369

Rozalia WÓJCIK (ur. 1972)

Nr katalogowy: 369

Pomiędzy uliczkami, 2020

olej, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. przy lewej krawędzi: Róża Wójcik;
estymacja: 2 000 - 2 400 zł