Nr katalogowy: 368

Rozalia WÓJCIK (ur. 1972)

Nr katalogowy: 368

Miejski klimat, 2020

olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn. p. d.: Róża Wójcik;
estymacja: 2 700 - 3 200 zł