Nr katalogowy: 321

Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)

Nr katalogowy: 321

Blaue blume, 2022

olej, płótno; 90 x 70 cm;
na odwrocie opis autorski: Ziemowit Kmieć / " Blaue blume" / / olej, płótno, 90 x 70 / 2022.
estymacja: 5 000 - 7 000 zł
Cena wywoławcza 4 800 zł