Nr katalogowy: 320

Stanisław Leon KUSKOWSKI (1941-1995)

Nr katalogowy: 320

Zaduma, 1973

olej, płótno; 109 x 54 cm;
na odwrocie opis autorski: STANISŁAW / KUSKOWSKI / OLEJ 109 X 54 / TYTUŁ / Zaduma / 1973.
estymacja: 4 500 - 5 400 zł