Nr katalogowy: 308

Jan BERDYSZAK (1934-2014)

Nr katalogowy: 308

Z serii: Powłoki, 1999

akwarela, tusz, papier; 30 x 22 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. l. d.: JAN / BER / DYSZ / AK (ołówkiem).
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Cena oferowana 3 000 zł