Nr katalogowy: 213

Artysta nieokreślony

Nr katalogowy: 213

Siedząca postać

drewno; wys. 25 cm; sygn. na spodzie: EH? lub E w kwadracie
Polska, II ćw. XX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł