Nr katalogowy: 98

Ignacy MATUSZCZAK (1901-1981)

Nr katalogowy: 98

Zestaw 12 prac - Umundurowanie wojskowe

tusz, akwarela, papier; 32,3 x 22 cm (w świetle oprawy);
sygn. u dołu: I. MATUSZCZAK
estymacja: 2 400 - 2 900 zł
Cena sprzedaży 2 800 zł