Nr katalogowy: 99

Autor nieokreślony, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 99

Herb Dąbrowa

akwarela, gwasz, papier;
22,5 x 17,5 cm (w świetle passe-partout).
estymacja: 1 000 - 1 200 zł