Nr katalogowy: 87

Erazm FABIJAŃSKI (1826-1894)

Nr katalogowy: 87

Tancerka sułtana, 1873

olej, płótno dublowane; 34 x 21 cm;
p.d.: słabo czytelna sygnatura
estymacja: 5 500 - 6 000 zł