Nr katalogowy: 76

Feliks BAGIEŃSKI (1840-1922)

Nr katalogowy: 76

Plac Zamkowy w Warszawie - tryptyk

akwarela, papier, całość: 42 x 93,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: F. Bagieński (w prawej kwaterze)
estymacja: 4 000 - 5 000 zł