Nr katalogowy: 75

Stefan MROŻEWSKI (1894-1975)

Nr katalogowy: 75

Kościół w Oksie, 1932

akwarela, papier; 35 x 46,5 cm;
sygn., dat. i opisana l. d.: S. Mrożewski / Oksa 32 (piórem i ołówkiem).
estymacja: 1 100 - 1 200 zł