Nr katalogowy: 64

Włodzimierz BŁOCKI (1885-1921)

Nr katalogowy: 64

Pejzaż zimowy z młynem, 1911

olej, tektura; 21 x 24 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Błocki 911 (ryte w warstwie malarskiej).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł