Nr katalogowy: 38

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 38

Pejzaż z wiejską chatą, ok. 1910

olej, płótno dublowane; 80,5 x 118 cm;
u dołu z lewej słabo widoczna sygnatura
estymacja: 18 000 - 22 000 zł