Nr katalogowy: 37

Stanisław CZAJKOWSKI (1878-1954)

Nr katalogowy: 37

Zmierzch

olej, tektura; 24,5 x 33 cm;
sygn. i dat. l. d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI 1938
estymacja: 6 500 - 7 000 zł
Cena wywoławcza 6 000 zł