Nr katalogowy: 30

Marcin Franciszek SAMLICKI (1878-1945)

Nr katalogowy: 30

Portret wieśniaczki, 1909

olej, płótno; 54 x 44 cm;
sygn. i dat. p. g.: M.S 1909
estymacja: 7 500 - 9 000 zł
Cena wywoławcza 7 000 zł