Nr katalogowy: 29

Józef BRACH, XX w.

Nr katalogowy: 29

Sianokosy

olej, tektura; 47 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J Brach
estymacja: 3 500 - 4 200 zł