Nr katalogowy: 28

Władysław GRUDZIŃSKI (1875-1942)

Nr katalogowy: 28

Przed wiejskimi chatami, 1901

olej, płótno; 29 x 44 cm;
sygn. i dat. p. d.: W. Grudziński / 1901 (? - data słabo czytelna).
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Cena wywoławcza 3 000 zł