Nr katalogowy: 10

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 10

Święty Hubert, 1947

olej, tektura; 34 x 49 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak / 1947
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena wywoławcza 9 000 zł