Nr katalogowy: 9

Constantin STOILOFF / Adolf BAUMGARTNER (1850-1924)

Nr katalogowy: 9

Pędząca czwórka

olej, płótno; 70 x 93 cm;
sygn. p. d.: Stoiloff
estymacja: 15 000 - 18 000 zł