Nr katalogowy: 8

Leszek PIASECKI (1928-1990)

Nr katalogowy: 8

Targ

olej, płótno; 70,5 x 120,5 cm;
sygn. p.d.: Leszek Piasecki
estymacja: 26 000 - 30 000 zł
Cena wywoławcza 19 000 zł