Nr katalogowy: 3

Stanisław KAMOCKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 3

Brama Floriańska

olej, dykta; 40 x 50 cm;
sygn. p.d.: St.Kamocki
estymacja: 17 000 - 19 000 zł
Cena wywoławcza 16 000 zł