Nr katalogowy: 2

Abram JEFIMOWICZ ARCHIPOW (1862-1930)

Nr katalogowy: 2

Prace w polu

olej, płótno; 47 x 80 cm;
Do obrazu ekspertyza Lidii Skalskiej-Miecik.
estymacja: 110 000 - 140 000 zł