Nr katalogowy: 911

Nr katalogowy: 911

Komplet siedzisk w stylu biedermeier

siedziska fornirowane jesionem, fotele - 95,5 x 58,5 x 52,3 cm,
krzesła - 92,5 x 45 x 42 cm. Polska, lata 20./30. XX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 500 zł