Nr katalogowy: 844

Nr katalogowy: 844

Zegar kominkowy z parą kandelabrów

brąz złocony, kompozycja metalu, alabaster; Francja, Paryż,
obudowa C. Detouche, mechanizm firma Japy Freres, kon. XIX w.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł