Nr katalogowy: 837

Nr katalogowy: 837

Zegar kominkowy w typie Boulle’a

drewno, brąz złocony, blacha mosiężna, farby emaliowe, emalia; wys. 58 cm;
Europa Zachodnia, 2. poł. XIX w.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł