Nr katalogowy: 212

M. J. P. COLOMBY (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 212

Popiersie kobiety - MIGNON

alabaster beżowy, częściowo barwiony na siwo; wys. 37 cm;
na plecach sygn.: Prof. M. del Colomby
estymacja: 3 400 - 3 800 zł