Nr katalogowy: 101

Malarz nieokreślony, polski, cechowy, XIX w.

Nr katalogowy: 101

Archanioł Michał

olej, płótno dublowane; 68 x 48 cm;
p. d. napis: sty/ Michał
estymacja: 4 400 - 4 800 zł