Nr katalogowy: 99

Oscar LARSEN (1882-1972)

Nr katalogowy: 99

Apollo i Dafne

akwarela, gwasz, papier; 36 x 47,7 cm;
sygn. p. d.: Oscar / Larsen
estymacja: 2 000 - 2 400 zł