Nr katalogowy: 91

Leszek STAŃKO (1925-2011)

Nr katalogowy: 91

Widok na Giewont, 1975

olej, płótno; 49,5 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: LESZEK STAŃKO / 1975 R
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Cena oferowana 2 800 zł