Nr katalogowy: 88

Zygmunt GAWLIK (1895-1961)

Nr katalogowy: 88

Para pejzaży

olej, tektura; 48 x 33 cm (każdy);
sygn. p. d.: Gawlik Zygmunt lub Gawlik Z
estymacja: 3 400 - 4 000 zł