Nr katalogowy: 86

Sylweriusz SASKI (1863-1954)

Nr katalogowy: 86

Pejzaż podhalański

olej, płótno; 47 x 96 cm;
sygn. l. d.: Sylw. Saski
estymacja: 8 000 - 9 000 zł