Nr katalogowy: 77

Nr katalogowy: 77

Scherzo - artystyczne spotkanie w altanie, lata 30. XX w.

olej, płótno; 64 x 80 cm (58 x 77 cm w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW
estymacja: 26 000 - 30 000 zł
Cena sprzedaży 25 000 zł