Nr katalogowy: 69

JAWORSKI, XX w.

Nr katalogowy: 69

Leśny potok

akwarela, gwasz, papier; 50 x 35 cm;
sygn. p. d.: FH Jaworski (? - słabo czytelnie).
estymacja: 2 000 - 2 400 zł