Nr katalogowy: 66

August KOHLER (1881-1964)

Nr katalogowy: 66

Sosny nad jeziorem, 1947

olej, płótno; 72 x 93 cm;
sygn. i dat. p. d.: Kohler / 47
estymacja: 2 700 - 3 000 zł