Nr katalogowy: 60

Włodzimierz TERLIKOWSKI (1873-1951)

Nr katalogowy: 60

Chata bretońska

olej, płótno; 38 x 45,5 cm
sygn. p. d.: W. Terlikowski 51
estymacja: 13 000 - 15 000 zł