Nr katalogowy: 58

Stanisław KACZOR-BATOWSKI (1866-1946)

Nr katalogowy: 58

Pejzaż z Cannero, 1926

olej, tektura; 48 x 68,4 cm w świetle ramy;
sygn. i dat. l. d.: S. Batowski 1926. Cannero
estymacja: 6 000 - 7 000 zł