Nr katalogowy: 56

Jan CYBIS (1897-1972)

Nr katalogowy: 56

Święta Katarzyna IV (Łysica), 1952

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
35,5 x 52 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. p.d.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł