Nr katalogowy: 510

Jakub NIEWDANA (ur. 1989)

Nr katalogowy: 510

Mały goryl, z serii: Safari, 2019

ceramika szkliwiona i złocona 24 k; 26 x 25 x 18 cm;
sygn. i nr. od spodu: IN / NIEWDANA / 3/2019.
estymacja: 700 - 900 zł