Nr katalogowy: 423

Blanka LOBNER, XX / XXI w.

Nr katalogowy: 423

Bez tytułu - dyptyk

1) akryl, płótno; 50 x 69 cm; sygn. p. d.: Blanka Lobner.
2) akryl, płótno; 69 x 50 cm; sygn. p. d.: B.Lo.
estymacja: 800 - 1 000 zł