Nr katalogowy: 412

Karol SICIŃSKI (1883-1965)

Nr katalogowy: 412

Martwa natura z jabłkami

olej, płótno, 53 x 53 cm;
sygn. l. d.: K.SICIŃSKI.
estymacja: 1 300 - 1 500 zł
Cena oferowana 1 000 zł