Nr katalogowy: 407

Tomasz DOMINIK (ur. 1955)

Nr katalogowy: 407

Brockhaus Lexikon Wappenkunde I, 2020

litografia, papier; 100 x 70 cm;
sygn. i ed.: "Brockhaus Lexikon Wappenkunde II" litografia 5/6 / Tomasz Dominik / 2020
estymacja: 2 000 - 2 500 zł