Nr katalogowy: 398

Henryk HAYDEN (1883 - 1970)

Nr katalogowy: 398

Orkiestra, 1969

litografia barwna, papier; 37,5 x 62,5 cm;
sygn. ołówkiem p. d.: Hayden 1969; 66/150
estymacja: 1 500 - 2 000 zł